Červen 2012

Oriflame cz

13. června 2012 v 10:13
Přírodní kosmetika značky Oriflame je v ČR velice známá a oblíbená. Nevíte proč? Oriflame v první řadě upoutá svou cenou, nebo spíš tím, co za výhodnou cenu nabízí - plnohodnotnou přírodní kosmetiku. Dále pak v ČR totiž působí na devadesát 1000 nezávislých kosmetických poradců Oriflame Jistě hodně tím, že za zcela standardní ceny poskytuje trochu navíc - přírodní kosmetiku. Ta je vždy o mnoho dražší, ale Oriflame dbá na kvalitu i na cenovou dostupnost své kosmetiky. Máte-li zájem stát se kosmetickým poradcem firmy Oriflame a získat tak značnou řadu výhod, určitě neváhejte - registrace OriflameVám přináší ihned tyto výhody a bonusy:
 • Produkty je možné ihned nakoupit s 23% slevou
 • buďte svým pánem pracujte a vydělávejte kdy se Vám to hodí
 • dárky v hodnotě 4494 Kč ZDARMA
 • pravidělně dostáváte nový katalog Oriflame - každé tři týdny
 • 100% záruka vrácení peněz za zboží do 30 dnů
 • máte možnost kosmetiku ihned prodávat a ponechat si tak jistý 30% zisk
My se teď podíváme, v čem je tedy Oriflame přírodní. Samozřejmě, nejdůležitější jsou suroviny, jenž jsou v první řadě přírodní - chemie sem prostě silně nepatří a to ne z důvodu, že je to "in", ale jednoduše proto, že přirozenou krásu si chemií nekoupíme. Oriflame ale uznává přírodu i v jiných oblastech - kupříkladu vůbec neprovádí pokusy na zvířatech, což by snad ani k povaze jejich produktů nebyl ani takový zločin. Oriflame ale také dbá na užití přírodu nezatěžujících materiálů, kupříkladu spreje jsou založeny na přirozené aerosolové bázi, ne na freonech a podobných škodlivých látkách. Kosmetika Oriflame taky pokrývá požadavky většiny žen a do určité míry i mužů - hlavně zástupkyně něžného pohlaví nemají těžkost vybrat si ze stovek výrobků pro nejrůznější příležitosti a části těla. Obličej, oči, vlasy, ruce, nohy i celé tělo, to je pole působnosti výrobků Oriflame. http://www.oriflame-24.cz

Oriflame.cz kosmetika

11. června 2012 v 12:16
Celosvětovému úkazu jménem Wellness neunikla ani kosmetická firma Oriflame.cz . Jakým způsobem jde Oriflame a wellness dohromady ? Oriflame se angažuje hlavně na poli wellness péče uvnitř našeho těla - produkuje vlastní potravinové doplňky, které můžeme najít pod označením Wellness by Oriflame. Tyto potravinové doplňky bývají s obsahem hlavně antioxidantu astaxanthinu. Tato slučenina má velké množství použití - trochu je pro nás překvapující, že tento blahodárný doplněk naší patravy se využívá i při chovu některých, v první řadě mořských zvířat. K čemu slouží ale astaxanthin lidem a tedy i společnosti Oriflame? Jako antioxidant zasahuje proti kardiovaskulárním chorobám a dle různých vědců i proti rakovině. Jeví se tedy, že Oriflame počítá s wellness opravdu vážně, což je ale jenom přirozené, jelikož se tímto úkazem nechává strhnout v dnešní době, kdy je každičký člověk v ohrožení civilizačními chorobami Chcete-li se stát kosmetickým poradcem firmy Oriflame a získat tak velkou řadu výhod, vážně není proč otálet - registrace OriflameVám přinese ihned tyto výhody a bonusy:
 • Veškeré výrobky můžete ihned nakoupit s 23% slevou
 • vydělávejte kolik si přejete a potřebujete - pracujte kdy se to hodí jen Vám
 • získejte zdarma dárky skoro za PĚTTISÍC Korun
 • každé tři týdny nový katalog Oriflame
 • 100% záruka vrácení peněz za zboží do 30 dnů
 • můžete kosmetiku ihned prodat a ponechat si tak okamžitý 30% zisk